Pochvalníček

Toto místo je určené veřejným pochvalám! Pochvala má jednu úžasnou moc. Potěší!

14.10. 2011

Simonko, Valinko, Anetko, Adélko, Míšo a Adámku, chválím vás za domácí práci navíc, ve které jste vytvořili pěkné básničky, povídání a obrázky k soutěži "Strom roku" - k naší hrušce. Výborně!

14.10.

Adélko, mile jsi nás překvapila tím, jak úžasně čteš! Třeba Tě "půjčíme" na hodinu čtení do vyšší třídy. :-)

20.10.

Chválím všechny za dnešní skupinovou práci z Letopisů Narnie. Moc pěkně jste pracovali a úkoly jste zvládli. Sice jsme museli pro dnešek změnit obsazení skupinek (kvůli nemocným spolužákům a těm, kteří neznali film), ale i přesto byl výsledek práce výborný!

21.10.

Uděluji pochvalu a zároveň blahopřeji Simonce a Adámkovi k vítězství ve výtvarné a literární soutěži, která proběhla v naší škole k akci "Strom roku 2011". Naše "Hruška v Horním poli" získala krásné 2. místo! Přijďte 28.10. na slavnostní setkání!

25.10.

Chválím výborné třídní recitátory! A to Sabinku, Peťu, Magdu, Adélku, Kamilka, Vaška, Natálku, Míšu, Hedu, Kubu a Erika. Všichni překročili hranici bodování - 40 třídních bodů. Sabinka velmi mile překvapila tím, jak skvěle zarecitovala dlouhou báseň o podzimu.

4.11.

Kamilku, Tvoje křížovka pro třídu byla skvělá! Díky!

9.11.

Kamilku, Adélko, Sabinko a Valinko, chválím vás za reprezentaci naší školy v recitační soutěži, která proběhla v Uherském Brodě. Kamilku, blahopřeji Ti k získání ceny poroty!

15.11.

Valinko, připravila jsi moc pěkné luštění pro své spolužáky. Jsi šikulka! Každý má další list do své zvířátkové knížky.

21.11.

Adélko a Valinko, chválím vás za hezké popsání a nakreslení zážitků z prodlouženého volna.

24.11.

Chválím celou třídu za výborné počítání v matematice, kdy jsme navštívili ZOO. Sčítání a odčítání desítek vám jde skvěle!

29.11.

Valinko, chválím Tě, že na naši třídu nezapomínáš ani doma a nejenom, že píšeš do naší návštěvní knihy, ale taky jsi nám přinesla krásný vánoční svícen. Děkuji Ti!

30.11.

V běhacím diktátě dvojic skvěle obstáli: Peťa a Kuba, Valinka a Kamil, Heda a Vašek. Vaše výsledky byly bezchybné. Výborně!

5.12.

Valinko, moc mě potěšilo, že Tvoje výtvarná práce "Labuť" byla oceněna v soutěži na téma "Ptáci". Blahopřeji Ti a chválím Tě, jak jsi výborně spojila malování a lepení barevného papíru.

16.12.

Skvělé znalosti o pohádkách prokázali v Daltonu Magda, Valinka, Peťa, Vašek a Anetka. Jste šikulky!

22.12.

Speciálně děkuji Hedušce a Peťovi, kteří podělili dárky celou třídu. Máte dobrá srdíčka!

22.12.

Chválím naše hudebníky za výborné hraní na třídních Vánocích: kytaristu Jáchymka, klávesistku Sabinku, flétnistky Valinku, Sabinku a Anetku a flétnistu Péťu.

22.12.

Milí druháci, skvěle jste se v prosinci zapojovali do různých činností s pohádkami. Ať je i váš život jako jedna velká krásná pohádka!

3.1. 2012

Hedi, vymyslela jsi pěknou veselou básničku o myšce. Super!

5.1.

V českém jazyce jsme zabrousili do světa hudebních nástrojů. Mezi největší znalce patřili Magda, Adélka, Peťa a Kuba. Výborně!

10.1.

Uděluji pochvalu všem žáčkům, kteří se aktivně zapojili do tvoření o tuleních, lachtanech a velrybách. Z děvčat tvořily Heduška, Valinka, Sabinka, Anetka, Natálka, Simonka, Magda a Adélka. Z kluků tvořili Erik, Mirek, Vašek, Kamil, Peťa a Míša.

17.1.

1. hranici daltonských metrů, tj. získání 51 a více bodů úspěšně dosáhli: Aneta, Valérie, Kamil, Petr, Natálie, Jakub, Michal, Heda, Václav, Magda a Adéla. Blahopřeji vám!

17.1.

Valinko, chválím Tě za pěknou křížovku, kterou jsi pro své spolužáky vymyslela. Zároveň chválím Adélku, Hedušku a Natálku, které křížovku bezchybně vyluštily.

19.1.

Kamilku, připravil jsi výbornou hru pro své spolužáky - tangram. Pořádně jsi všem zamotal hlavičky. Děkuji Ti za práci navíc a moc Tě chválím!

20.1.

Peťo, doma jsi pilně pracoval a každému ve třídě jsi připravil zábavné luštění. Zasloužíš si velkou pochvalu!

24.1.

Chválím výborné matematiky, kteří se nezalekli obtížných úkolů a poradili si s nimi. A to: Jáchymka, Hedušku, Míšu, Anetku, Kamilka, Erika, Peťu, Adélku, Vašíka a Kubíka.

27.1.

Opět se ukázalo, jak někteří z vás rádi vymýšlí a tvoří zábavu (pracovní listy a omalovánky) pro své spolužáky. Tentokrát si speciální pochvalu zaslouží Valinka, Sabinka a Peťa.

31.1.

Chválím všechny žáčky za snaživost, píli a výborné výsledky v 1. pololetí.  Velkou pochvalu si zaslouží také flétnisté.

13.2.

Peťo,  vymyslel jsi pěknou báseň o vašem pejskovi. Kamčo, to jsme se toho o plejtvákovi obrovském hodně dozvěděli. Díky!

16.2.

Vali, vymyslela jsi pěknou báseň plnou zvířat.

17.2.

Druháci, vaše čtení se den ode dne více a více zlepšuje. Jen tak dále!

6.3.

Anetko, referát o koni domácím byl super! Opět jsme o něco chytřejší.

6.3.

Peťo, uděluji Ti obrovskou pochvalu za doskákání tvé žabičky Skákalky na písmeno Ž! Jsi čtenářský borec!

8.3.

Adélko, děkuji Ti za obrázky zvířat. Je chvályhodné, že doma myslíš na to, čím tento rok ve třídě žijeme.

16.3.

Jáchymku, skvěle jsi zvládl procvičování abecedy v pracovním listě. Uděluji Ti 1*.

22.3.

Třído, vaše jarní pohádky a příběhy jsou skvělé! Zasloužíte si velkou pochvalu!

23.3.

Peťo, vymyslel jsi pěknou báseň o šnekovi. Paráda!

19.4.

Třído, dnes jste dokončili své komiksy a moc se vám povedly! Opět jste dokázali svou šikovnost při přemýšlení. Super!

23.4.

Heduško, blahopřeji Ti k získání diplomu a hezkých cen ve výtvarné soutěži "Domy, domky, domečky". Těší mě, že se Tvůj obrázek líbil v knihovně v Uherském Brodě.

25.4.

Adame, připravil jsi skvělou práci pro skupinky. Moc Tě chválím!

26.4.

Třído, dnešní fotbal byl výborný. Dokonce i děvčata běhala za míčem a statečně hrála. Paráda!

4.5.

Druháci, moc se vám povedlo tvořivé psaní o místech, která máte rádi. Vaše práce jistě vyloudí úsměv na tvářích našich čtenářů! Jste šikulky!

31.5.

Uděluji pochvalu všem, kteří se zapojili do rekordů zvířat! Někteří své pátrání moc pěkně zpracovávali, především Valinka, Natálka a Kuba.

1.6.

Na dnešní den jste si připravili 2 výborné vyučovací hodiny. Byla to zábava! Skvělé!

12.6.

Děvčata a kluci, náš dnešní výlet do Brna dopadl skvěle! Zasloužíte si velkou pochvalu za bezproblémový a bezúrazový den!

13.6.

Druháci - zoologové, besídka se povedla. Jste výborní vypravěči, herci, zpěváci, muzikanti...Chválím vás moc a moc!

22.6.

Moc chválím Natku, Kubu, Peťu a Kamila za písemné vypracování informací ze světa zvířat. Jste výborní detektivové!

29.6.

Dnes je den vysvědčení a já blahopřeji všem druhákům, že zvládli nástrahy učení 2. ročníku a postupují po žebříku vzdělání výše!

29.6.

Dnes je den velkého zhodnocení třídních soutěží. Mezi nejlepší čtenáře patří Peťa, Heda a Adélka, mezi nejlepší daltonisty patří Peťa, Vašek a Kuba, mezi nejlepší sběrače oříšků pro veverku patří Peťa, Valinka a Kamil. Titul "správná holka" udělili druháci Adélce, titul "správný kluk" získal od spolužáků Petr. Diplom šikovných rukou získali Erik, Valinka, Petr, Sabinka a Adélka.  Nejlepší skupinou byli tygříci - (Adélka, Adam a Vašek). Pochvalu za celoroční hraní na flétnu si zaslouží Heda, Aneta, Sabča, Valča, Magda a Petr.